Přidejte se do týmu

Přidejte se do týmu

V naší sociální službě podporujeme lidi se zdravotním postižením tak, aby mohli žít svůj život Naplno. Důležitým klíčem k úspěchu jsou zaměstnanci – pracovníci v sociálních službách, kteří jim dokáží dobře asistovat.

Nabízíme vám rozmanitou práci v malých týmech asistentů v chráněných bydleních v Jindřichově Hradci, Třeboni, Lomnici nad Lužnicí a Lišově. Naše zaměstnance celoročně podporujeme v jejich profesním rozvoji, poskytujeme jim supervizi a metodické vedení. Za dobře odvedenou práci jim nabízíme slušné platové ohodnocení, 5 týdnů dovolené plus týden dodatkové dovolené navíc, stravenky, příspěvek z FKSP a další benefity. Naším cílem je poskytovat nadprůměrné služby, proto si zaměstnance dobře vybíráme a v práci jsme na sebe nároční.

Přehled o volných místech najdete v aktualitách. Pokud vás naše nabídka oslovila, ozvěte se a buďte součástí týmu Naplno!

Dobrovolnická práce
Nabízíte svůj čas nebo dovednosti? Rádi vás uvítáme jako dobrovolníka v našich řadách. V případě zájmu kontaktujte vedoucího služby Aleše Adamce.
Odborné stáže a praxe
Umožňujeme stáže zaměstnancům v sociálních službách i studentské praxe v oborech pomáhajících profesí. Kontaktujte Martina Holuba.
Alena Pudilová
České Budějovice

”Dobrovolnická spolupráce s Chráněným bydlením Naplno je příjemná a obohacující zkušenost, kterou doporučuji všem, kdo chtějí mít ze své práce radost. Potkáte skvělé lidi, kteří vám dají zase trochu jiný pohled na svět, což je, myslím, právě to, co nás všechny v životě posouvá dál”.

Volná místa
Maté zájem s námi pracovat? Začněte vyplněním formuláře.